reklama
Stavební chemie
Pilsfree
Bazenová chemie

Sport

 1. HC Sokol VejprniceDetail

  http://www.hcvejprnice.com

  HC Sokol VejprniceOddíl ledního hokeje, má v naší tělovýchovné jednotě dlouhou historii. V průběhu let si náš oddíl udržuje stabilní sportovní formu. Několikrát se naše mužstvo stalo přeborníkem okresu Plzeň-sever. Po roce 1989 došlo k reformě organizování okresních soutěží ledního hokeje.

  Katalog: Sport
 2. SK Slavia Vejprnice Detail

  http://www.skvejprnice.cz
  SK Slavia Vejprnice Prvopočátky Vejprnické kopané sahají až do doby před 1. světovou válkou, kdy byla provozována několika nadšenými studenty z jiných sportovních oraganizací. V roce 1929 byl v hostinci u Soukupů ustaven kroužek"Rudá Hvězda", ovšem pro nedostatek financí zanedlouho zaniká.
  Katalog: Sport

 3. Sokol VejprniceDetail

  http://www.sokolvejprnice.cz

  Sokol VejprniceSokol Vejprnice


  Katalog: Sport
 4. Florbal - FbC Lenochods Detail

  http://www.fbc-lenochods.cz
  FlorbalBylo nebylo, v dávném čase nečase, v tělocvičně tak malé, že by se dala přeskočit, se sešlo několik nadšených zoufalců. Někteří viděli florbalku poprvé, jiní už ji trochu znali, ale ve výsledku se do míčku a tím i do brány stejně netrefili.

  Katalog: Sport

 5. F. J. Sokol AŠKK VejprniceDetail

  http://www.sipky.vejprnice.com
  ŠipkyŠipkový klub F. J. Sokol AŠKK Vejprnice byl založen v srpnu roku 1998 pod názvem AŠKK Vejprnice. Mezi ustavující členy oddílu, který vznikl z iniciativy hrstky šipkových nadšenců z v naší oblíbené hospůdce Králíkárně

  Katalog: Sport

 6. Volejbal - TJ Sokol VejprniceDetail

  http://www.palivovedrevo-mepo.cz
  VolejbalNajdete zde fotogalerii, kde jsou fotografie z různých akcí, turnajů,..... Dále je zde k vidění náš tým a naši trenéři

  Katalog: Sport


Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!